Links naar websites en files


Fotografen

 

Frans Lanting: lanting.com

  • Wereldberoemd natuurfotograaf. Fotografeert ook voor het National Geographic magazine

 

Harold Spierenburg: haroldspierenburg.nl

  • Ervaren landschap, reis en HDR fotograaf

 

Gerrit de Groot:  facebook.com/greatartphotography

  • Ervaren HDR Specialist

 

Han Bouwmeester: hanbouwmeester.nl 

  • Natuurfotograaf

 

Michiel Buijse: behindthelenscap.smugmug.com

  • Ervaren HDR fotograaf en Nikon ambassadeur

 

Jos Pannekoek: foto's op Flickr

  • HDR, onderwater en landschap fotograaf

 

Ron Egging: fotoplan.nl

  • Fotograaf, HDR fotograaf

 

Rob van Esch: ruimtesinbeeld.nl

  • Fotograaf

 

Ragnar Axelsson: rax.is

  • Fotograaf uit IJsland met veel zwart/wit opnames van het poolgebied

 

David Noton:  davidnoton.com

  • Landschap en reis fotograaf

 

JHG Photography: jhgphoto.com

  • Fotograaf met een zeer uitgebreide website

 

Sander Poppe: sanderpoppe.com

  • Landschap fotograaf

 

Ronald Tilleman: tilleman.nl

  • Landschap, architectuur, portret fotograaf

 

Wojciech Toman: hdrphotographer.blogspot.nl

  • Reis, landschap en HDR fotograaf

 

Adrian Sommeling: adriansommeling.com

  • Fotograaf, zijn werk moet je zien

 

Miroslav Petrasko hdrshooter.net

  • Fantastische HDR foto's, zeer uitgebreide site

 

Arthakker HDR Photography hdrprocessing.co.uk

  • Zeer uitgebreide uitleg van de HDR techniek

 

HDR Spotting hdrspotting.com

  • Veel HDR voorbeelden

 

Harry Hilders: harryhilders-fotografie.com

  • Mooie site over fotografie

 


Web


Nikon

Nikon: nikon.com

Nikon Nederland: nikon.nl/nl_NL/


Lenzen


Filters


Statieven

Redged: redged.nl

Velbon: velbon.co.uk


Winkels

Cameraland: cameraland.nl

Cameranu: cameranu.nl

Foka: foka.nl

Kamera-Express: kamera-express.nl


Files

Een Word file met een vertaling van Adobe Photoshop 'tools/gereedschappen' Engels naar Nederlands.

Download
Adobe Photoshop: tools/gereedschappen Engels naar Nederlands
Adobe Photoshop E-N.docx
Microsoft Word document 130.6 KB